Harjoitusotteluhinnasto 2018

Et yksin hinta on sääntöjen mukaisesti lasketun peliajan mukainen.

 

Palkkioita laskutettaessa/maksettaessa se pyöristetään seuraavaan täyteen euroon.      
Esimerkki:  aikuisten pienkenttä, peliaika 2x35min = 70x0,583€= 40,81€ -> pyöristettynä 41,00€

Sarjataso

ET

AET  

ET yksin

peliaika

2x25min

2x30min

2x35 min

2x40min

BSM P0165,0045,00110,008069,0083,0097,00110,00
Nelonen45,0030,0075,009042,0050,0059,0067,00
Naisten Ykkönen/Kakkonen45,0030,0075,009042,0050,0059,0067,00
B Ykkönen P0145,0030,0075,008047,0057,0066,0075,00
Vitonen40,0025,0065,009036,0044,0051,0058,00
Naisten Kolmonen40,0025,0065,009036,0044,0051,0058,00
Kutonen35,00  7025,0030,0035,0040,00
Aikuisten pienikenttä30,00  6020,0030,0041,0050,00
Naisten Nelonen30,00  7022,0026,0030,0035,00
Naisten Vitonen30,00  6025,0030,0035,0040,00
A20 Kakkonen P9840,0025,0065,009036,0044,0051,0058,00
A20 Kolmonen P9840,0025,0065,009036,0044,0051,0058,00
TB SM T0140,0025,0065,008041,0049,0056,7065,00
TB ykkönen T0135,0025,0060,008038,0045,0053,0060,00
Muut B nuoret P01,T01,P02,T0230,0022,0052,008033,0039,0046,0052,00
C ELL/Aluesarja P0335,0022,0057,008036,0043,0050,0057,00
D ELL/Aluesarja P0425,0020,0045,007032,0039,0045,0052,00
Muut C-sarjat P03,T03,P04,T0425,00  7018,0022,0025,0029,00
Muut D-sarjat P05,T05,P06,T0625,00  6021,0025,0030,0034,00
E P07,T0725,00  6021,0025,0030,0034,00
F P08,T0820,00  5020,0024,0028,0032,00