Yhteystiedot

Kerhon vastuuhenkilöt (hallituksessa*)

 

puheenjohtaja*

Henri Hienonen

           040-5142391

            puheenjohtaja@kujek.fi

varapuheenjohtaja*

Hannes Vertamo

0400-530631

vertamo@kujek.fi

sihteeri*

Mika Kukkonen

050-4860013

kukkonen@kujek.fi

jäsen*

Ari Tammi

040-3537228

tammi@kujek.fi

jäsen*

Teemu Kiiski

041-4589552

kiiski@kujek.fi

jäsen*

Milko Vikman

040-3532221

vikman@kujek.fi

jäsen*

Juha Silvast

045-6718968

silvast@kujek.fi

talous- ja jäsenasiat

Kari Molarius

045-1234677

talous@kujek.fi

palkkio- ja veroasiat

Kari Molarius

045-1234677

toimisto@kujek.fi

koulutusvastaava

Jari Järvinen

050-5541226

koulutus@kujek.fi


Perustietoa kerhosta:

y-tunnus: 1561936-7
kotipaikka: Hyvinkää
toiminta-alue: Vantaa, Sipoo, Tuusula, Kerava, Järvenpää, Nurmijärvi ja Hyvinkää
jäseniä:125 (19.1.2018)
perustettu vuonna 1970
kotisivut: www.kujek.fi
sähköposti: info(a)kujek.fi    

Henkilötietolaki (523/1999) 10§ mukaiset rekisteriselosteet

PDF-tiedostoHenkilörekisteriseloste KUJEK.pdf (51 kB)
päivitetty 2.1.2016